TENIS STOŁOWY

tenis stołowy

W naszej szkole został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w naszej szkole. Turniej był skierowany do młodzieży naszej placówki.
W turnieju uczestniczyło 48 uczniów-32 chłopców i 16 dziewczyn
Uczestnicy turnieju wraz z nauczycielami wf czuwali  nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.
Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Wyniki rywalizacji:
Dziewczyny
I miejsce –   Magdalena Kujawska kl.4D
II miejsce –  Patrycja Chamernik kl.3K
III miejsce-   Julia Sitarz kl.3F
IV miejsce – Julia Jeleń kl.3F
I miejsce –   Kacper Iznerowicz kl.2C
II miejsce –  Jakub Kaźmierczak kl.1H
III miejsce – Igor Motelski kl. 1H
IV miejsce – Mateusz Świątkowski kl.3L

GRATULACJE!!!!
Turniej przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego.