Srebrna Szkoła

tarcza
najlepsi
10 stycznia 2017 r. w Auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego poznaliśmy najlepsze licea i technika w Polsce. Była to już XIX odsłona Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, przeprowadzanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.
Nasza szkoła ponownie uzyskała status srebrnej szkoły. Ponownie jesteśmy na pierwszym miejscu wśród piotrkowskich techników. Ponownie jesteśmy w dziesiątce najlepszych techników w województwie łódzkim.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom którzy zapracowali na ten sukces. To Wasze zaangażowanie i profesjonalizm po raz kolejny pozwoliły osiągnąć nam miano najlepszej szkoły zawodowej w mieście.
Jednocześnie obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Ekonomik nadal pozostawał na szczycie tego i wielu innych rankingów. Po prostu nam tu dobrze....
Pozdrawiamy i zapraszamy na dni otwarte najlepszego technikum w Piotrkowie, które odbędą się 4 kwietnia 2017 roku ( wtorek).
P.S. imprezy też organizujemy po mistrzowsku.
Keep calm and come to EKONOMIK.