Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5
w Piotrkowie Trybunalskim

Rozstrzygnięty konkurs plastyczny z BHP!!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =

Wreszcie… można by powiedzieć! Troszkę to trwało ale warto było. Dziś w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Okręgowej Inspekcji Pracy z Łodzi, którzy nie  pojawili się  aby kontrolować nasza pracę ale po to, by wręczyć nagrody z konkursu w ramach programu  „Kultura bezpieczeństwa” 2020/21.  III miejsce przyznano Alicji Miszteli uczennicy klasy 3F a wyróżniona została Iga Błońska z klasy 2G. Dziewczyny otrzymały cenne nagrody rzeczowe oraz miejsce w kalendarzu na nowy rok 2020/21 wydany przez OIP w Łodzi. GRATULUJEMY !.
Ale … oczywiście mieliśmy jeszcze konkurs prac plastycznych rozstrzygnięty przez WAS poprzez głosowanie na stronie internetowej naszej szkoły. Czas na oddanie głosu już minął i mamy trzy najlepsze wg Was prace: Marty Baryły i Darii Purgał z klasy IR oraz Wiktorii Skawińskiej z 2C – dziewczyny również otrzymały nagrody za udział w postaci upominków. GRATULUJEMY!!! - – fotki w galerii.
Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły w konkursie.

MWB/ACz.