Pierwsza pomoc? Nie ma strachu!

III miejsce naszej żeńskiej drużyny!
 Wzorem roku ubiegłego uczennice Ekonomika - Monika Rymarz 2F, Karolina Tomaszewska 2F, Angelika Kałużna 2R, Marta Owczarek 2R, Aleksandra Drozdek 3F wzięły udział (2.06) w kolejnej edycji turnieju „Pierwsza pomoc medyczna” w ramach programu „Bezpieczne Miasto 2016” i akcji „Widzę – Reaguję 2016”. Najpierw indywidualne zmagania z testem, a potem już tylko praktyczne zadania m.in. z resuscytacji, zadławienia, omdlenia, czy złamań, tak przedstawiał się program turnieju. Presja pozostałych drużyn była wyczuwalna, mimo to bojowe nastroje nie opuszczały naszych zawodniczek, czego efektem jest III miejsce!!! Serdecznie gratulujemy za fantastyczne reprezentowanie naszej szkoły, a dodatkowo wierzymy, że każdy w ZSP Nr 5 może czuć się od teraz bezpieczniej.

Oprac. Piotr Bereska