Kolejny sukces uczniów Ekonomika

CAM00325
Nasza drużyna w składzie: Piotr Glinka, Dawid Ingier, Bartosz Biernat
( pod opieką pani Jadwigi Mydlak) zajęła I miejsce w XI Turnieju Wiedzy Ekonomicznej  " Polski Przedsiębiorca w obliczu rosnących dysproporcji społecznych i wyzwań dla gospodarki". W tym prestiżowym turnieju organizowanym przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego pod patronatem Narodowego Banku Polskiego wzięło udział 27 drużyn z Łodzi i województwa łódzkiego. Rywalizacja była bardzo zacięta. W finale nasi chłopcy pokonali m.in. I LO im. M. Kopernika w Łodzi i Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.
Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 30 maja w siedzibie CDNiKP w Łodzi. Laureaci pierwszego miejsca - Piotr, Dawid i Bartosz-h oprócz dyplomów otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe - laptopy. Cieszymy się ze zwycięstwa naszych uczniów i gratulujemy kolejnego w tym roku sukcesu.