Gala Wolontariatu

5c06c4ffa3db3_o,size,933x0,q,70,h,40c75e

05. 12 2018  W Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu, podczas której rozstrzygnięto plebiscyt organizowany przez stowarzyszenie HARC.
Pośród kandydatów była uczennica Natalia Kazimierska z Kl. IV L  z naszego Koła Wolontariatu im. Beaty Kucharzewskiej przy ZSP 5 która od 4 lat bezinteresownie pracuje na rzecz dzieci z Przedszkola Sióstr Dominikanek przy ulicy Stronczyńskiego 1 oraz Kinga Motylewska z Harcerstwa.
Na Galę Wolontariatu zaproszone zostały i wzięły udział pani Dyrektor Bożena Tutak
pani Anita Głowacka, pani Małgorzata Wochyń - Biernacka, s. Sebastiana