Współpraca z pracodawcami w zasięgu ręki

IMG_3561

W połowie maja zostało podpisane porozumienie dotyczące partnerskiej współpracy pomiędzy naszą szkołą a firmą Grupa Transportowa z Piotrkowa Trybunalskiego Przedsiębiorstwo to jest liderem w branży transportowo -spedycyjnej średnich przedsiębiorstw w kraju .W rankingu gazety Forbes zdobyło ono uznane drugie miejsce .Umowę podpisała ze strony pracodawcy dyrektor operacyjny Pani Wioletta Kaczmarek a ze strony szkoły dyrektor Pani Joanna Białaczewska .Harmonogram współpracy dotyczy m.in. utworzenia klasy patronackiej jak również wspólnych szkoleń i projektów w których będzie uczestniczyła nasza młodzież .Firma chce tez wesprzeć uczniów oraz najlepszych absolwentów szkoły w praktykach i stażach oraz dofinansować wyposażenie pracowni przedmiotowej .
Opr.A.Błaszczyk