Święto pierwszoklasistów Ekonomika

IMG_20200923_192402

Dzisiejszego, słonecznego 23 dnia września 2020 r., w pierwszy dzień jesieni uczniowie klas pierwszych zostały oficjalnie przyjęte do grona Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5. Okoliczności ślubowania i otrzęsin z pewnością będą niezapomniane ze względów epidemicznych. Dyrektor Zbigniew Pluczak przywitał zebranych pierwszoklasistów na boisku szkolnym, dodając im otuchy i życząc powodzenia na najbliższe 5 lat nauki w murach naszej szkoły. Częścią rozrywkową zajęła się klasa IIB (logistycy) - przygotowali  trzy konkurencje z kategorii: wiedza o szkole, kalambury i sport. Tematem przewodnim i stylizacją klas pierwszych były kolorowe lata 70 i 80 – te.
Życzymy wszystkim nowym kolegom i koleżankom, by czas spędzony w Ekonomiku minął im tak kolorowo jak dzisiejsze stylizacje.
Zapraszamy do galerii.
MWB