Niech żyje bal....

IMG_20200110_220515
studniówka 2020
Początek balu wyznaczono na godzinę 19.00 niektórzy uczestnicy pojawili się już dużo wcześniej inni trochę pózniej.Zaczęliśmy o 19.20. Małe opóźnienie, ale okazja do rozładowania napięcia przed stresującym dla wielu polonezem. Taniec udał się znakomicie.Potem przyszedł czas na podziękowania uczniów w stronę wychowawców, nauczycieli i rodziców za pracę włożoną w ich wychowanie i nauczanie. Słowa uznania dla nauczycieli, wychowawców i Dyrekcji EKONOMIKA złożył rownież przedstawiciel Rodiców Pan Stanisław Burczyński. Dyrektor Joanna Białaczewska złożyła maturzystom najlepsze życzenia, przyznała, że uczniowie wyglądają naprawdę wyjątkowo.
Po obiedzie rozpoczęto wspaniałą zabawę. Młodzież nie żałowała nóg i cały czas oblegała parkiet. Taniec przerywali tylko po to, by zjeść pyszne posiłki.
Przed podaniem tortu, dla Dyrekcji i Wychowawców, uczniowie Natalia Kulik IV F, Adrian Malicki IV L zaśpiewali piosenkę "Niech żyje bal", co wzruszyło serca nietylko wychowawców, ale również nauczycieli przybyłych na uroczystość! Studniówka trwała do białego rana :)
więcej zdjęć już wkrótce, a tym czasem link