Konkurs z j.niemieckiego

IMG_20191206_133429

Dnia 6 grudnia odbył się I etap konkursu "Turbolandeskunde- wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego" organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę w teście o Szwajcarii. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, gdyż do udziału w nim zgłosiło się aż 11 3-osobowych zespołów. Niestety do następnego etapu przejdzie tylko jedna drużyna, która zdobędzie największą liczbę punktów. Dziękujemy wszystkim za udział i czekamy z niecierpliwością na wyniki.