Zakończenie roku szkolnego 2019/20

logistycy z pochwałami od pracodawcy

Grupa Transportowa z Piotrkowa Trybunalskiego wystosowała dla najlepszych absolwentów i słuchaczy Ekonomika listy gratulacyjne. Najwyższą
średnią nauczania wśród uczniów klas logistycznych uzyskała Aleksandra Dworzynska z klasy 3L i wyniosła 5,27. Oprocz Oli gratulacje otrzymały po 4 osoby z klasy 1B i 1L, sześć osób z klasy 2L oraz cztery osoby z 3L. Wsrod absolwentów najwyższa średnią uzyskała Oliwia Kraska z klasy 4L jednocześnie otrzymujac od Grupy Transportowej ofertę pracy. Taki list pochwalny dostało jeszcze 6 absolwentów z tej klasy.
Życzę wszystkim uczniom miłego odpoczynku i gratuluje tych wyróżnień wraz z gronem pedagogicznym.
Opr.A.Błaszczyk