Z WIZYTĄ W CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM KAUFLAND

20181010_094421

Dzięki uprzejmości i długiej współpracy z Centrum Dystrybucyjnym Kaufland w Rokszycach młodzież z klasy logistycznej mogła zapoznać się z funkcjonowanie tego obiektu. Wizyta w CD pozwoliła połączyć dotychczas zdobytą wiedzę z realiami pracy w magazynie. Spotkanie  rozpoczęło się ciekawą prelekcją prowadzoną przez dyrektora Mariusz Przekopowskiego oraz krótką dyskusją o logistyce. Następie grupa przeszła przez magazyn fresk, magazyn produktów suchych, HRL oraz AKL. Na każdym etapie młodzież była informowana o funkcjach i specyfice danych miejsc. Uczniowie wykazywali duże zainteresowanie sposobem działania magazynu. Na koniec zostawiono poczęstunek w strefie relaksu oraz przekazano informacje o możliwości pracy w CD, przedstawiając warunki zatrudnienia. Każdy uczestnik otrzymał drobny upominek od Gospodarzy.
Bardzo dziękujemy za niezwykle miłe przyjęcie.
MWB