Wyróżnienie dla Ekonomika

all

W 2019 roku obchodzimy  100 – lecie istnienia Polskiego Czerwonego Krzyża. Jedną z inicjatyw tej organizacji jest promowanie honorowego dawstwa krwi. Na uroczystej gali 29.11.2019 r. zostały wręczone odznaczenia dla osób, które zasłużyły się  jako krwiodawcy lub promowały tę ideę.
            Pani Anita Głowacka otrzymała odznakę "Zasłużony dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Łodzi"."To wyróżnienie dla całej społeczności szkolnej Ekonomika – uczniów i nauczycieli, którzy wspierają tę inicjatywę przez cały rok. Bez Was nie byłoby tego odznaczenia.Cieszy mnie fakt, że liczba krwiodawców systematycznie rośnie, dołączają kolejni  nauczyciele, a absolwenci naszej szkoły nie rezygnują z oddawania krwi. Będziemy kontynuować tę piękną, szlachetną działalność, bo życie ludzkie jest bezcenne" – powiedziała Anita Głowacka.