SZLACHETNA PACZKA

IMG_4256

Po raz kolejny Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję SZLACHETNA PACZKA wśród uczniów naszej szkoły. Po wybraniu rodziny zrobiliśmy wszystko, aby nasze prezenty  spełniły ich oczekiwania. 8 grudnia przekazaliśmy paczkę do magazynu, z którego wolontariusze  przewieźli ją „naszej rodzinie”.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli przyłączyć się do akcji.. Szczególne podziękowania kierujemy do:
- Patrycji, Karoliny i Nadii z klasy II K za piękne zapakowanie „Paczki”,
- Klaudii i Gabrysi z klasy II C, które  pomogły w dostarczeniu „Paczki” do magazynu