SUKCES PLASTYCZNY MARTYNY

20191127_101050

W środę został roztrzygnięty konkurs plastyczny KULTURA BEZPIECZEŃSTWA, nt. bezpieczeństwo i higiena pracy oraz przepisów  przeciwpożarowych koordynowany przez p. Anetę Czapską i  Małgorzatę W. Biernacką . Kilka tygodni temu informowaliśmy o etapie szkolnym tego konkursu, do którego zgłosiło się kilka dziewcząt naszej szkoły. Prace były bardzo różnorodne i pomysłowe ale niestety do Łodzi na finał mogliśmy wybrać tylko dwie z nich. Właśnie jedna z nich została nagrodzona II miejscem!!! To praca MARTYNY BIELSKIEJ z klasy IV F, która na finał pojechała z opiekunem i motywatorem Rafałem Pietrasem. Wszystkie finałowe plakaty zostały opublikowane w formie kalendarza ściennego na 2020 rok a  Martyna otrzymała w nagrodę tablet.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za podjęcie walki o wyróżnienie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
M.W.B