Sprzątanie lasu Wolborskiego

IMG_5344

We współpracy z Nadleśnictwem Piotrków w akcję Sprzątanie Ziemi włączyło się 10 klas z naszej szkoły. Łącznie wzięło udział w tym działaniu 220 uczniów Ekonomika. Uczestnicy akcji posprzątali Las Wolborski. Nagrodą za tą aktywność było wspólne ognisko z leśnikami wraz z drobnymi upominkami.
Igor z IV L powiedział; ‘Jestem zadowolony,że po raz drugi mogłem wziąć udział w tym przedsięwzięciu ‘zaś Patrycja z IV L dodała ‘ Zaskoczyło mnie ,że ilość śmieci była niewielka a spotkałam więcej grzybów’.
Wszystkim serdecznie dziękuję i zapraszam na edycję wiosenną.
A. Błaszczyk