uzupełnienie dokumentacji

Od poniedziałku 15 czerwca rozpoczynamy rekrutację do naszej szkoły.
Co należy zrobić aby zostać uczniem
EKONOMIKA?

Po pierwsze:
  • Zaloguj się do systemu naboru elektronicznego Vulcan https://lodzkie.edu.com.pl/kandydat/app/,
  • Wypełnij wniosek zaznaczając jako pierwszą preferencję kierunek w naszej szkole, daj do podpisania rodzicom lub opiekunom prawnym, wydrukuj
    i przynieś do nas. Ze względu na zagrożenie koronawirusem wnioski wrzucamy do skrzynki znajdującej się przed sekretariatem. Pamiętaj by we wniosku lub na załączniku zapisać numery telefonów do siebie i rodziców. Jeżeli wniosek będzie poprawnie wypełniony to zatwierdzimy go w systemie, co będzie widoczne na twoim koncie. W razie braków w dokumencie lub innych problemów zadzwonimy do Was. Wniosek można przesłać do nas również w aplikacji Vulcan podpisując go profilem zaufanym bez potrzeby przychodzenia do szkoły.
Po drugie:
  • Po otrzymaniu świadectwa ukończenia szkoły podstawowej przynieś je do nas. Od 26 czerwca w szkole będzie dyżurowała komisja rekrutacyjna. To tutaj zostawisz świadectwo, będziesz mógł porozmawiać i wyjaśnić nurtujące Cię wątpliwości. Oczywiście ze świadectwem możesz przynieść również wniosek.

Godziny dyżurowania komisji umieścimy na stronie szkoły, facebooku i instagramie.
Pamiętaj !!!
Wszystkie dokumenty składamy do 10 lipca.
Pozdrawiamy.