PROMIENIOWANIE OJCOSTWA

DSC_0017

„Promieniowanie Ojcostwa” – to hasło XVIII Dnia Papieskiego, który obchodzony był w niedzielę 14 października w całej Polsce, a dziś w naszej szkole odbyło się przedstawienie przygotowane przez Siostrę Sebastianę i uczniów klasy 3c.
XVIII Dzień Papieski zbiegł się z 40. rocznicą pontyfikatu Jana Pawła II, która przypadała we wtorek 16 października. – Papież przez te lata był ojcem nie tylko dla katolików i chrześcijan, ale dla bardzo wielu ludzi dobrej woli, miał wielki wpływ na ludzi w Polsce i na całym świecie.