POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY

006

Każdy z nas wie jak ważne jest przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa w pracy. Dziś nasi uczniowie, różnych klas mogli wykazać się znajomością przepisów związanych  z bezpieczeństwem i higieną pracy. Uczniowie uczestniczyli w konkursie pt.”Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi – etap szkolny, składający się z 25 pytań z możliwością jednej poprawnej odpowiedzi. Po sprawdzeniu poprawności udzielonych odpowiedzi, dwie osoby z najlepszymi wynikami będą reprezentować naszą szkołę w etapie regionalnym.
MWB/ACz