Podsumowanie XIII Turnieju Wiedzy Ekonomicznej

20180528_130612

W dniu 28.05.2018 r w Łodzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łódzi odbyło się uroczyste podsumowanie XIII Turnieju Wiedzy Ekonomicznej  ,, Polski Przedsiębiorca wobec wyzwań wobec współczesnego rynku pracy" Turniej ten wygrali trzech uczniów naszej szkoły :
Piotr Glinka
Dawid Ingier
Piotr Rzepecki
z klasy IV C
Otrzymali oni nagrody rzeczowe ufundowane przez Narodowy Bank Polski. Tematem przewodnim turnieju był rynek pracy.
Laureaci są bardzo zadowoleni z otrzymanych nagród. Nagrodą był najwyższej klasy laptop.

Należy wspomnieć, że jest trzeci z rzędu sukces ( zajęcie I Miejsca)  uczniów w tym samym konkursie.

Opracowali : Agnieszka Błaszczyk , Dawid Ingier