ogólnopolski konkurs "Z ENERGETYKĄ W PRZYSZŁOŚĆ"

beznazwy

Dnia 13 kwietnia 2018 r. uczennica klasy III F Marta Zajda odebrała z rąk Posła Parlamentu
Europejskiego profesora Jerzego Buzka wyróżnienie i nagrodę w ogólnopolskim konkursie "Z ENERGETYKĄ W PRZYSZŁOŚĆ" w kategorii PLAKAT.
         Uroczystość odbyła się w gmachu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
Uczennicy towarzyszył profesor Witold ściegliński, autorką fotoreportażu z uroczystości była Zuzanna Grzesik.
         Podziękowanie za przygotowanie uczennicy do konkursu otrzymała p. Anna Miśkiewicz.
UCZENNICY SERDECZNIE GARTULUJEMY