Księgowi Przyszłości

20180614_111319

W dniu 14.06.2018 roku w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się konferencja połączona z finałem III edycji konkursu " Księgowi Przyszłości". W finale wziely udzial 12 drużyn z czterech kategorii konkursowych .
Wśród finalistów konkursu znalazła się drużyna o nazwie Kreatywni Księgowi złożona z uczniów klasy IV c ( obecnie absolwentów naszej szkoły )

Skład drużyny :
Lider :
Dawid Ingier

Członkowie :
Piotr Glinka
Piotr Rzepecki.

W finale drużyny mialy za zadanie odpowiedzieć na dwa pytania , jedno pytanie dotyczylo opracowanej wcześniej pracy półfinałowej, a drugie etyki w rachunkowości.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że drużyna zajęła 3 miejsce w kategorii uczniowskiej. Jest to sukces rangi ogólnopolskiej.

Uczniowie w nagrodę dostali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Księgowych w Polsce wraz z producentem oprogramowania enova365 firmą Soneta.
Patronem honorowym gali było Ministerstwo Finansów.
Finałowi konkursu towarzyszyła konferencja o takim samej nazwie.
Wśród prelegentów znalazła się p. Joanna Dadacz, dyrektor departamentu rachunkowości i rewizji finansowej w Ministerstwie Finansów

Opracowali : Dawid Ingier, Agnieszka Błaszczyk.