Konkurs Wiedzy o Sporcie

Ekonomik na 100-lecie Niepodległości
W sobotę 10 listopada po raz VIII w Piotrkowie, a po raz drugi w naszej szkole, odbył się Piotrkowski Konkurs Wiedzy o Sporcie. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci do lat 12 oraz dorośli. Uczestnicy odpowiadali na pytania związane w sukcesami polskiego sportu w ciągu ostatnich 100 lat, tegoroczny Konkurs bowiem był jednym z wydarzeń towarzyszących obchodom 100 rocznicy odzyskania Niepodległości.
Zwycięzcy Konkursu otrzymali cenne nagrody, m.in. bilet na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej, telewizor, czy stół do piłkarzyków.
Już dziś zapraszamy do udziału w przyszłorocznym Konkursie.