Koniec roku 2019/20

Drodzy uczniowie,
od długich miesięcy pandemia COVID-19 skutecznie przeszkadza nam w bezpośrednich  kontaktach z Wami. Oczywiście świetnie, że możemy odbywać spotkania przy pomocy internetu z wykorzystaniem aplikacji komputerowych. W ostatnim czasie możliwe były również konsultacje. Nie zmienia to faktu, że szkoła bez ucznia, gwaru na przerwach, wymiany poglądów twarzą w twarz, Waszej codziennej energii wygląda cokolwiek dziwnie i nienaturalnie - to miejsce stworzone do działania i interakcji.
Mamy głęboką nadzieję, że od pierwszego września sytuacja powróci do normy i będziemy mogli wspólnie uczyć się i pracować w murach szkoły.
Tymczasem czeka nas jeszcze rozdanie świadectw. Tak właśnie, rozdanie, a nie uroczyste zakończenie roku szkolnego. Aby zapewnić Wam bezpieczeństwo i jednocześnie przekazać dokumenty przestrzegając reżimu sanitarnego zamieszczamy poniżej harmonogram odbioru świadectw. Wydawane one będą 26 czerwca w piątek zgodnie z przedstawionym porządkiem. Pamiętajcie - odbierając świadectwo załóżcie maseczkę ochronną, a czas przeznaczony na odbiór ograniczcie do minimum.
Życzymy Wam udanych wakacji, bez wirusów i innych przykrych zdarzeń. Nabierajcie energii, bo z chęcią ją wykorzystamy w nowym roku szkolnym 2020/2021.
Nauczyciele i pracownicy Waszej szkoły.

Harmonogram odbioru świadectw (pdf) 0.10mb, (Pobrań: 286)