Józef Piłsudski - architekt niepodległości.

IMG_20181205_105351
Finał konkursu.
            W dniu 5 XII 2018 r. odbył się finał konkursu Życie i działalność Józefa Piłsudskiego na tle historii Polski. Konkurs odbył się pod patronatem doktora Dariusza Roguta, dyrektora Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi. Naszą szkołę godnie reprezentowali Norbert Kazuła, Patryk Dyńda i Kacper Antosik z klasy 1L. Dziękujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach z historią w roli głównej.

-snb-

Foto: Albert Suski, Piotr Bereska