Dzień Wolontariusza

20181207_153843(0)

5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji zaprosiliśmy do Ekonomika członków Koła Wolontariatu Stowarzyszenia Szansa. Zabawy  i konkursy zostały przygotowane przez uczniów klasy IIL pod opieką p.Anity Głowackiej i p.Katarzyny Łęgockiej. Młodzież próbowała swoich sił w hokeju, kalamburach czy karaoke. Specjalnie na tę okazję zaśpiewały: Dominika z II f i Kasia z IIL. To spotkanie dostarczyło nam dużej dawki pozytywnej energii, radości i siły do dalszego angażowania się w działalność charytatywną.
     Zapaliliśmy również symboliczną świeczkę  na znak pamięci o patronce Koła Wolontariatu Ekonomika - pani Beacie Kucharzewskiej.
           Dzień Wolontariatu okazał się świetną okazją do poznania wolontariuszy z innych szkół, wymiany doświadczeń oraz stwierdzenia, że wolontariuszem można być niezależnie od wieku.
          A na koniec imprezy pojawił się nawet Święty Mikołaj....
-AG-