Bądź dumny, że Jesteś Polakiem!

IMAG1561

Jak co roku, w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości pt. "Bądź dumny, że Jesteś Polakiem". W tym roku była to jednak uroczystość szczególna, ponieważ mamy szczęście świętować 100- lecie tego wspaniałego wydarzenia. Uczniowie z koła teatralnego AURYN pod opieką p. Moniki Poźniak przygotowali wzruszające spotkanie dla wszystkich uczniów Ekonomika. Nad całością strony historycznej czuwał pan Piotr Bereska, który był współorganizatorem akademii. Młodzież naszej szkoły z powagą i szacunkiem odniosła się do całości wydarzenia, z czego jesteśmy dumni. Wspólne śpiewanie hymnu, rozbrzmiewało nie tylko w sali, ale także w naszych sercach.
Dziękujemy za udział w uroczystości Bartkowi Patale, Kacprowi Glince, Marcinowi Wodo oraz Jędrkowi Klauzowi.
M.P.